AM POC anunta lansarea spre consultare publica a GS Actiunea: 1.1.1 Mari infrastructuri de CD “Proiecte de investitii pentru institutii publice de CD/ universitati”

Ministerul Dezvoltării Regionale, Administrației Publice și Fondurilor Europene – Autoritatea de Management pentru Programul Operațional Competitivitate și Ministerul Cercetării și Inovării - Organismul Intermediar pentru Cercetare anunță lansarea spre consultare publică a Ghidului Solicitantului aferent Acțiunii: 1.1.1 Mari infrastructuri de CD “Proiecte de investiții pentru instituții publice de CD/ universități” în perioada 22 decembrie - 20 ianuarie 2018.

Ghidul Solicitantului este postat pe site-ul Autorităţii de Management pentru Programul Operațional Competitivitate, în secțiunea Implementare Program și pe site-ul Organismului Intermediar pentru Cercetare, http://www.poc.research.gov.ro, la secțiunea Noutăți.

Observațiile şi sugestiile pot fi trimise până la data de 20 ianuarie 2018 ora 17:00 la adresa de email: structurale@research.gov.ro.