AM POC anunta relansarea spre consultare publica a Ghidului Solicitantului aferent Actiunii: 1.1.1 Mari infrastructuri de CD “Proiecte de investitii pentru institutii publice de CD/ universitati”

Ministerul Fondurilor Europene – Autoritatea de Management pentru Programul Operațional Competitivitate și Ministerul Cercetării și Inovării - Organismul Intermediar pentru Cercetare anunță relansarea spre consultare publică a Ghidului Solicitantului aferent Acțiunii: 1.1.1 Mari infrastructuri de CD “Proiecte de investiții pentru instituții publice de CD/ universități”.

Ghidul Solicitantului este postat pe site-ul Autorității de Management pentru Programul Operațional Competitivitate (www.fonduri-ue.ro), în secțiunea Implementare Program și pe site-ul Organismului Intermediar pentru Cercetare, http://www.poc.research.gov.ro, la secțiunea Noutăți.

Perioada de consultare publică este de 10 zile lucrătoare, începând cu data de 04.07.2018 până la data de 18.07.2018, timp în care observațiile și sugestiile pot fi trimise la adresa de email: structurale@research.gov.ro.

Documente atașate:

Sursa: www.fonduri-ue.ro