Anunt privind inchiderea apelului in MYSMIS privind tipurile de proiecte “Intreprinderi inovatoare de tip Start-up si spin-off”

Vă comunicăm că apelul pentru proiectele de tip “Întreprinderi inovatoare de tip Start-up și spin off” din cadrul Acțiunii 1.2.1. Stimularea cererii întreprinderilor pentru inovare, având corespondent în MYSMIS, apelul POC/62/1/3/Stimularea cererii întreprinderilor pentru inovare prin proiecte CDI derulate de întreprinderi individual sau în parteneriat cu institute de CD şi universități, în scopul inovării de procese și de produse în sectoarele economice, se va închide în termen de  30 de zile de la data publicării pe site a prezentului anunț.

Anuntul a fost publicat pe site-ul Ministerului Cercetării și Inovării la data de 06.03.2018.

Sursa: http://www.poc.research.gov.ro