ANUNT SELECTIE PARTENERI PENTRU PROIECTUL CU TITLUL ” Competente antreprenoriale si cercetare de excelenta in programele de studii doctorale si postdoctorale" (AntreDoc)

În conformitate cu prevederile articolului 29 din O.U.G. 40/2015 privind gestionarea financiară a fondurilor europene pentru perioada de programare 2014-2020 și cu prevederile Ordonanței de urgență nr. 64/2009 privind gestionarea financiară a instrumentelor structurale și utilizarea acestora pentru obiectivul convergență şi  cu  Normele metodologice de aplicare a O.U.G. 64/2009, Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, str. Memorandumului nr. 28, cod poștal 400114, anunţă organizarea unei proceduri de selecţie pentru încheierea unui Acord de Parteneriat cu entităţi eligibile conform „GHIDULUI SOLICITANTULUI - CONDIȚII SPECIFICE SPRIJIN PENTRU DOCTORANZI ȘI CERCETĂTORI POST-DOCTORAT, în vederea depunerii unei cereri de finanţare în cadrul: PROGRAMULUI OPERAŢIONAL CAPITAL UMAN 2014-2020.

Scrisorile de intenție, însoțite de celelalte documente solicitate, pentru participarea la procesul de selecție, vor fi depuse începând de mâine 15.06.2018 până la data de 29.06.2018 la sediul universității, în format fizic sau prin e-mail la adresa menționată în anunțul de selecție al partenerilor.

Documente atașate:

Anunt selecție parteneri pentru proiectul cu titlul ”Competente antreprenoriale si cercetare de excelenta in programele de studii doctorale si postdoctorale"  - AntreDoc

Scrisoare de intenție (Anexa 1);

Fișa Partenerului (Anexa 2);

Declarație de angajament (Anexa 2 la Orientări privind accesarea finanțărilor în cadrul POCU 2014-2020)

Declarație de eligibilitate (Anexa 3 la Orientări privind accesarea finanțărilor în cadrul POCU 2014-2020