POCU: Listele finale cereri de finantare aprobate aferente etapei de evaluare tehnica si financiara, dupa finalizarea procesului de solutionare a contestatiilor, POCU/829/6/13/Innotech Student

Autoritatea de Management pentru Programul Operațional Capital Uman 2014 – 2020 din cadrul Ministerului Investițiilor și Proiectelor Europene publică listele finale ale cererilor de finanțare aprobate aferente etapei de evaluare tehnică și financiară, după finalizarea procesului de soluționare a contestațiilor, pentru apelul de proiecte POCU/829/6/13/ Creșterea numărului absolvenților de învățământ terțiar universitar și non-universitar care își găsesc un loc de muncă urmare a accesului la activități de învățare/ cercetare/ inovare la un potențial loc de muncă, cu accent pe sectoarele economice cu potențial competitiv identificate conform SNC și domeniile de specializare inteligentă conform SNCDI – Innotech Student.

Documente atașate:

Lista finală a proiectelor selectate la finanțare

Lista finală a proiectelor aprobate pe lista de rezervă

Sursa: Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene, mfe.gov.ro