REGIO NV: Corrigendum la Ghidul Solicitantului 623 Dezvoltarea infrastructurii educationale in invatamantul universitar

Agenția de Dezvoltare Regională Nord-Vest a publicat în 29.01.2024 Corrigendumul nr. 1 la Ghidul solicitantului 623 Dezvoltarea infrastructurii educaționale în învățământul universitar aferent apelului de proiecte PRNV/2023/ 623 1 din cadrul Programului Regional Nord Vest 2021-2027, Prioritatea 6 - O regiune educată, RSO4.2 Îmbunătățirea accesului egal la servicii de calitate și incluzive în educație, formare și învățarea pe tot parcursul vieții prin dezvoltarea infrastructurii accesibile, inclusiv prin promovarea rezilienței pentru educația și formarea la distanță și online , Acțiunea c) Dezvoltarea infrastructurii educaționale în învățământul universitar.

Documenta atașate:

- Ghidul solicinatului 623 - ianuarie 2024