PNRR: Lista finala a proiectelor admise/respinse in etapa de verificare adminsitartiva si a eligibilitatii, apel Modernizarea infrastructurii universitare pentru un spatiu academic echitabil

Ministerul Educației în calitate de coordonator de reforme și investiții finanțate prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR), a publicat lista finală a proiectelor admise/respinse în etapa de verificare administrativă și a eligibilității în cadrul apelului PNRR/2023/C15/MEDU/I17„MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII UNIVERSITARE PENTRU UN SPAȚIU ACADEMIC ECHITABIL", în cadrul Investiției 17 -  Asigurarea infrastructurii universitare (cămine, cantine, spații de recreere).

În cadrul acestui apel Universitaea Tehnică din Cluj-Napoca a depus proiectul „MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII UNIVERSITĂȚII TEHNICE DIN CLUJNAPOCA PRIN REABILITAREA CANTINEI SITUATE PE STRADA OBSERVATORULUI NR. 32 DIN MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA – CANOBS”, declarat admis.

Documente atașate:

Lista finală a proiectelor admise/respinse în etapa de verificare administrativă și a eligibilității

Sursa: Ministerul Educației, www.edu.ro